בוטנסט בע"מ

PAVIGYM הינו מותג רצפות כושר שמנגיש לשוק פתרונות חדשניים ואינטרקטיבים לתעשיית הספורט הגלובלית.

PAVIGYM ידועים הן כבחירה מספר אחת לרצפות כושר והן במגוון האינטראקציות האינטראקטיביות בהן היא מתגאה בפיתוח ויישום אימוני כושר איכותיים לכל סוגי הקהלים.  

חברת PAVIGYM נחשבת לפורצת דרך בייצור פתרונות חיפוי (רצפות אימון) לעולם הכושר, עם ניסיון של למעלה מחמישים שנה בתחום.

הסוד שלנו הוא בשילוב שבין חומרים איכותיים בעלי ביצועיות גבוהה ותכונות בידוד ובלימת/ספיגת זעזועים. 

חברת PAVIGYM פיתחה פתרונות מגוונים לשלל פעילויות האימון הגופני (FITNESS) תוך אימוץ דרישות טכניות כגון עמידות, גמישות, חיכוך, אחיזה או תנועתיות 

ליבה הפועם של החברה השוכן באליקנטה ספרד, מכיל צוות  של 110 עובדים. לחברה 6 משרדים בינלאומיים יחד עם 65 מפיצים המייצגים 93 מדינות. יותר ממאה עובדי החברה ונציגיה חולקים ייעוד משותף והוא: 

לבנות את החבילה האולטימטיבית של ריצפה ביצועית, טכנולוגיה אינטראקטיבית, עיצוב מעורר השראה, ותוכנות מוכנות הפעלה כך שלכל משתמש קצה ללא הבדל במבנה גופו גילו או יכולתו תהיה חוויה סוחפת ואינטואיטיבית כאילו מדובר במשחק ילדים. 

הלקוח עבורנו הוא המרכז – הכל נסוב סביב הלקוח , מהגדרת האסטרטגיה ועד היישום המדוקדק של תוכנית הפעולה של כלל עובדי החברה.

אנו יזמים – אנו תומכים ביוזמות אישיות ורעיונות חדשניים. אם אנחנו טועים, אנו עושים שיעורי בית , לומדים משתפרים וממשיכים הלאה. אנו מחפשים ומיישמים פתרונות יצירתיים לדרישות לקוחתנו. אנו מאמינים בשאיפה תמידית לייעול הביצועים והתהליכים שלנו. בירוקרטיה אינה חלק מהאג'נדה שלנו ולכן אנו מאמינים בתקשורת ישירה, מהימנה וממוקדת. 

גלובליות – אנו מודעים לקשרים שלנו עם שותפינו הבינלאומיים 

מיקוד בכישרון ויכולת – אנו מתעקשים על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אנו תומכים בצמיחה אינדיבידואלית ובהתפתחות על ידי יצירת הזדמנויות בהן כל אחד יוכל לתרום את המיטב שבו. 

אפשר לראות עלינו שאנחנו נהנים ממה שאנחנו עושים – אנו נהנים לעבוד ביחד, לחלוק חוויות ולהפרות אחד את השני בידע לטובת הכלל. אנחנו משקיעים בקשרים שלנו  גם מעבר לשגרה המקצועית. 

אנשים טובים – אמינות אצלנו היא מעל הכל. אנו גאים בחמישים שנה של היסטוריה מלאה ביצירת קשרים, מחויבויות וחברויות מלאי כבוד עם העובדים, הספקים  והלקוחות. אנו זמינים ומוכנים לעזור. אנו מעריכים את דעתו של האחר. אנו דייקנים. אנחנו לא מסתירים מידע ולעולם לא שוכחים להגיד תודה . 

המטרה שלנו היא לספק את השילוב הכי נכון של ריצפה ביצועית, טכנולוגיה אינטר-אקטיבית, עיצובים מעוררי השראה ותוכנות נגישות מוכנות לשימוש. כל זאת על מנת לספק למתאמנים ( ללא הבחנה בין מבנה גוף, גיל או רמה ) הרגשה שהחוויה הכובשת במלואה מרגישה נכון.

MOTION: נוחות, עמידות וחיכוך מבוקר. הפתרון הראשון מגומי טהור שעוצב במיוחד עבור חדרים בהם מתקיימת פעילות אירובית ושיעורים קבוצתיים רבי מטרה.
מידה:90×90 ס"מ – עובי: 9 מ״מ

 

PERFORMANCE: שילוב של 100% עמידות ואלגנטיות באזורי המיכשור, מכונות הקרדיו והאימון הפונקציונאלי. גומי טהור. מונע את החלקת המיכשור ובמקביל סופג רעשים ורטט נלווים.
מידה:90×90 ס"מ – עובי: 5.5 מ״מ

 

TURF: פתרון ייחודי המעניק תחושת עשב דשא לאזורים פנימיים וחיצוניים כאחד. צפיפות התפרים הופכת את המוצר לאידאלי עבור כל סוגי האימונים כולל תנאי עבודה קשים.
גליל: 2×10 מ׳ / 2×15 מ׳ עובי: 11 מ״מ

 

TRAFFIC: חיפוי אלגנטי במיוחד חסין מים עם עמידות גבוהה בעיקר לאזורים עם תנועת מעבר קהל מרובה (קבלה, מסדרונות, משרדים, חדרי הלבשה).
מידה:122×18 ס"מ – עובי: 2.5 מ״מ

 

ENDURANCE: צפיפות החומר הגבוהה מעניקה למוצר עמידות שיא עבור איזורי קרדיו, משקולות חופשיים בעומסים בינוניים ומתחמים לאימונים פונקציונאלים. ניתן לייחד ולהעשיר את החלל עם אפשרויות עיצוב רבות והתאמה אישית.
מידה:90×90 ס"מ – עובי: 7 מ״מ

 

EXTREME: עמידות ברמה עליונה בפני נזקים לאזורי משקולות חופשיים (עומסים בינוניים), מכשור ומתחמי אימון פונקציונלי. יכולת ספיגה גבוהה של נפילת ציוד.
מידה:90×90 ס"מ – עובי: 7 מ״מ

 

 ENDURANCE S&S: עיבוי נוסף המקנה הגנה מפני עבודה עם משקלים גבוהים. תוספת  אסתטיות למתחמי המשקולות החופשיים ופאוורליפטינג היכן שספיגת הרעשים והזעזועים היא חיונית.
מידה:90×90 ס"מ – עובי: 22 מ״מ

 

EXTREME S&S: עוצב במיוחד עבור מתחמי משקולות עם עומסי עבודה כבדים. בדיוק עבור המקום בו יש צורך מקסימלי לעמידות הריצפה ולספיגת הרעשים.
מידה:90×90 ס"מ – עובי: 22 מ״מ

 

BODY MIND: חיפוי ריצפה שעוצב במיוחד עבור אימוני קרקע כגון: מתיחות, יוגה, פילאטיס וכו. תוספת של נוחות עם בידוד טרמי.
מידה:120×120 ס"מ – עובי: 11.5 מ״מ

 

TATAMI: חיפוי ריצפה ביצועי עבור אומניות הלחימה (גודו, קרטה, איקידו). עוצב לספיגת פגיעות והחזר האנרגיה בצורה יעילה.
מידה:100×100 ס"מ – עובי: 20 מ״מ

 

WET AREAS: החיפוי המודולרי שמציע הגנה מקסימלית מפני החלקה . קל מאוד לניקוי ותיחזוק.
מידה:20×20 ס"מ – עובי: 9 מ״מ

 

VERTICAL: קיר המגן ומשפר את האקוסטיקה בחלל. עיצוב מעודן אלגנטי ואנרגטי. תוספת של נוחות עם משטח פנים בעל מרקם רך. בידוד טרמי ואקוסטי.
מידה:100×100 ס"מ – עובי: 7 מ״מ