נציגות של חברות בינלאומיות

PAVIGYM הינו מותג רצפות כושר שמנגיש לשוק פתרונות חדשניים ואינטרקטיבים לתעשיית הספורט הגלובלית. 

PAVIGYM ידועים הן כבחירה מספר אחת לרצפות כושר והן במגוון האינטראקציות האינטראקטיביות בהן היא מתגאה בפיתוח ויישום אימוני כושר איכותיים לכל סוגי הקהלים.  ליבה הפועם של החברה השוכן באליקנטה ספרד, מכיל צוות  של 110 עובדים. לחברה 6 משרדים בינלאומיים יחד עם 65 מפיצים המייצגים 93 מדינות. יותר ממאה עובדי החברה ונציגיה חולקים ייעוד משותף והוא: 

לבנות את החבילה האולטימטיבית של ריצפה ביצועית, טכנולוגיה אינטראקטיבית, עיצוב מעורר השראה, ותוכנות מוכנות הפעלה כך שלכל משתמש קצה ללא הבדל במבנה גופו גילו או יכולתו תהיה חוויה סוחפת ואינטואיטיבית כאילו מדובר במשחק ילדים. 

ב-NSP, אנחנו הולכים צעד אחד קדימה בעיצוב, בטכנולוגיה ובטכניקות עבודה בכדי לייצר את הגלשנים שלנו.

כאשר אתה קונה גלשן או סאפ של NSP, אתה יכול להיות בטוח כי שהמחקר הטוב ביותר, הפיתוח, העיצוב, טכנולוגיית הייצור ושירות תמיכת הלקוחות מלווים את המוצר שרכשת. 

אנחנו מכבדים את הסביבה ואת העולם בו אנו חיים, גאים בערכי הקיימות שלנו ובשנים של יישום טכנולוגיות וטכניקות חדשות על מנת להפחית את ההשפעות הסביבתיות שהוכרזו על ידי פרויקט גלשני ה-ECOBOARD של NSP

NSP או ידועה בייצור גלשני ביצועים טובים ועמידים מאוד, שמחזיקים מעמד זמן רב יותר מגלשנים שנבנו באופן מסורתי והם מציעים תמורה טובה יותר לכל הלקוחות שלנו והחזר גדול יותר על ההשקעה לבתי ספר לגלישה ולמועדוני הגלישה. 

בואו להצטרף לקהילה שלנו, לגלוש על NSP ולחיות את ההרפתקה!